Naš trener Bore Štrbac promoviran u 5. dan!

Zagreb, 29.12.2022. godine

Na godišnjoj skupštini Hrvatskog judo saveza, održanoj u hotelu Westin, održana je i promocija u više majstorske pojaseve. Naš dugogodišnji trener Bore Štrbac promoviran je u crni pojas 5. dan.

Kao dugogodišnjem treneru koji je naučio brojne generacije djece, Bore je poznat po svom izuzetnom pedagoškom radu i odgoju mladih u našem klubu. Judo karijeru je započeo u Zadru a nakon preseljenja u Rijeku 1998. godine, Bore je prvo nastupao kao natjecatelj, da bi se kasnije uključio u trenerski rad. Izuzetna kvaliteta u radu sa najmlađim uzrasnim kategorijama stvorila je prepoznatljivost Judo kluba Rijeka u našem gradu. Bore je i nacionalni sudac, sportski radnik, zaljubljenik u prirodu i profesor povijesti u Pomorskoj školi u Bakru.

Čestitamo na promociji !