Judo klub Rijeka dobila priznanje za iznimne sportske rezultate u 2022.godini!

Rijeka, 15.02.2023.

Proglašenje najboljih sportaša grada Rijeke za 2022. u izboru Riječkog sportskog saveza održano je u Hrvatskom kulturnom domu na Sušaku.

Na svečanom proglašenju nagradu za iznimne rezultate u 2022. godini primio je i naš klub. Nagradu je uručila predsjednica RSS-a Dorotea Pešić Bukovac a ispred kluba nagradu je primila Sandra Uršičić.

Uz brojne uzvanike i sportaše ovogodišnjem proglašenju prisustvovali gradonačelnik Rijeke Marko Filipović, Siniša Krajač glavni tajnik HOO-a, Dorotea Pešić-Bukovac predsjednica RSS-a, Sonja Šišić, pročelnica za sport i kulturu PGŽ-a, Hrvoje Balen iz programa lokalnog sporta u HOO-u, Saša Ceraj, direktor Olimpijske akademije, Katja Luketić, glavna tajnica Zajednice sportova PGŽ i Snježana Juranić glavna tajnica sportske zajednice grada Zadra.

Protokol izbora sportaša obogatili su nastupi Mješovitog pjevačkog zbora “Rijeka – Sempre Allegro, predstavnici kata tima Karate kluba Champion i Plesna grupa PRHG (Prve riječke hrvatske gimnazije),pobjednik gradskog školskog prvenstva grada Rijeke.