OBAVIJEST O PROMJENI TERMINA ZA TRENINGE U DVORANI MLADOSTI

Poštovani članovi, kao što znate, s početkom 2022.godine nažalost prisilno smo preseljeni u manju dvoranu u sklopu Dvorane Mladosti što nije odgovaralo ni nama a ni Vama, našim dragim članovima. Uprava kluba neprestanim žalbama na tu promjenu uspjela je doći do rješenja i kompromisa za koje smatramo da su u ovom trenutku najbolje za naš klub. S početkom sljedeće sezone i školske godine (Rujan 2022.) vratiti ćemo se u našu staru dvoranu a do tada treninzi kod trenera Bore Štrbca, grupe “judo vrtić” i “judo škola” održavati će se u Karate dvorani u sklopu Dvorane Mladosti (isti ulaz kao i naša stara judo dvorana) u nešto izmijenjenim terminima. JUDO VRTIĆ – Ponedjeljkom i Petkom od 16:30 do 17:30h a JUDO ŠKOLA Ponedjeljkom, Srijedom i Petkom od 17:30 do 18:30h. Karate dvorana primjerena je za naše treninge, prostrana, obložena strunjačama i uvijek dobro grijana. Zahvaljujemo se na razumijvanju te za sve informacije stojimo na raspolaganju. (Bore Štrbac – +385915436540)