Zagreb Open 2023

U subotu 18.02.2023 održan je internacionalni judo turnir ZAGREB OPEN u Podsusedu na kojem je nastupilo 400 natjecatelja iz 52 kluba. Na natjecanju su judjelovali natjecatelji iz SLOVENIJE, POLJSKE,BOSNE I HERCEGOVINE, AUSTRIJE, ITALIJE, UKRAJINE i HRVATSKE.
Na ovom iznimno jakom međunarodnom natjecanju za naš klub nastupili su:

U16

Arman Ridžal 5.mjesto
Danis Emšo – bez plasmana

U18

Marino Arzon bez plasmana
Karlo Perica bez plasmana

Arman Ridžal nakon 5 odličnih borbi za dlaku je ostao bez medalje, dok su preostali članovi ovaj puta nažalost zaustavljeni u prvom kolu.

Bio je to rezultatski slabiji dan za naše borce, ali kao što kaže osnivač juda Jigoro Kano – “Gdje ima truda ima i napretka”! Dečki su skupili vrijedno iskustvo te ne sumnjamo da će uz daljnji kontinuirani rad doći i adekvatni rezultati.