JUDO ŠKOLA I REKREACIJA ZA ODRASLE

S početkom nove natjecateljske sezone i školske godine, naš klub vrši upise i u “Judo školu i rekreaciju za odrasle”.

Rad u ovoj grupi obuhvaća učenje osnovnih vještina juda na zdrav i edukativan način. Grupu čine bivše judoke, roditelji naše djece i ljudi koji su izabrali rekreativnu aktivnost u želji da nauče nešto više o judu. Upisi se preporučuju vježbačima od 18+ godina.

Treninzi su koncipirani i prilagođeni svojim sadržajem i tehničkim elementima te je intenzitet treninga nešto niži. Rad je usmjeren na usvajanju osnovnih judo elemenata kroz pripremne vježbe za opće fizički razvoj. Usvojeni elementi nadograđuju se i usmjeravaju ka različitim primjenama juda od samoobrane, natjecanja, rekreacije, vježbanja kata itd.

Treninzi se sastoje od vježbi zagrijavanja, učenja ili ponavljanja judo tehnika tge tehnika samoobrane, praktične primjene tehnika, te istezanje i relaksaciju.

Održavaju se utorkom i četvrtkom od 20:00 do 21:30 sat, u dobroj atmosferi na zabavan i rekretivan način.